Op zaterdag 11 juni zetten acht bedrijven de deuren open. Foto: Rolf van Koppen
Op zaterdag 11 juni zetten acht bedrijven de deuren open. Foto: Rolf van Koppen

‘Kom in de Kas’ bij acht bedrijven in gemeente Zaltbommel

Algemeen

BOMMELERWAARD - Acht glastuinbouwbedrijven in Nieuwaal, Gameren en Zuilichem doen dit jaar mee aan de landelijke open dag ‘Kom in de Kas’ op zaterdag 11 juni van 10:00 tot 17:00 uur.

De deelnemers zijn Artisan (orchideeën) en Kiepflower (chrysanten) in Nieuwaal; Kwekerij De Kloe (hortensia’s), LionStar (lisianthussen), Van Wijk Rozen en GP Powerplants (kalanchoe) in Gameren en Dutch Berries (aardbeien) en Linflowers (chrysanten) in Zuilichem.

‘Kom in de kas’ wordt dit jaar voor de 44ste keer georganiseerd. Parkeren kan op het terrein van Dutch Berries en in het weiland tussen Hogeweg 5 en 7 in Nieuwaal. Borden geven aan waar de parkeerterreinen zich precies bevinden. Vanuit deze twee locaties is het heel makkelijk om de bedrijven te bezoeken met de fiets.

Opleidingen
Tijdens de open dag is er op elk bedrijf iets te doen. Bezoekers krijgen uitleg over het oogsten, sorteren, oppotten, uitzetten en watergeven. De kwekers staan klaar om vragen te beantwoorden. Kinderen kunnen zich uitleven op springkussens, bloemstukjes maken, planten oppotten en het schminkteam is actief.

Ook is er tijdens Kom in de Kas aandacht voor opleidingen en werken in de glastuinbouwsector.
De officiële opening vindt plaats om 9:00 uur bij Artisan aan de Hogewel 12 in Nieuwaal door burgemeester Pieter van Maaren en wethouders van Zaltbommel.

www.komindekas.nl

Laatste artikelen...

Afbeelding
Auto in sloot langs Van Heemstraweg, bestuurster ongedeerd Algemeen
Afbeelding
HRC ‘14 hunkerde lang naar verhuizing, nu zijn er vijf teams kampioen (met foto’s) Sportnieuws
Afbeelding
Bommelerwaard Runners halen minimaal 45.000 euro op Sportnieuws
Afbeelding
ADVERTORIAL: Zoemende werknemers zorgen voor de mooiste en lekkerste vruchten Algemeen
Afbeelding
ADVERTORIAL: Kleine helpers met een grote rol Algemeen
Afbeelding
Fietser gewond na aanrijding in Zuilichem Algemeen
Aaliyah en Ties in actie.
Aaliyah en Ties zijn jong, sportief en ambitieus: ‘Wil bij FC Barcelona spelen en Champions League winnen’ Sportnieuws
William Spaaij met een aantal mede-castleden.
Nieuwe musical over Hugo de Groot volgend jaar in zestig theaters Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!