Rookworst van slagerij Oomen ontvangt vier keer goud
AlgemeenGAMEREN/ARNHEM - Slagerij Oomen heeft zaterdag vier keer goud mogen ontvangen voor haar rookworst.
Die eer viel de slagerij uit Gameren ten deel tijdens de vakwedstrijd Arnhem Rookworststad; de grootste nationale Gelderse Rookworstwedstrijd. Die wedstrijd vond dit jaar alweer voor de 47e keer plaats. Een jury beoordeelde blind alle ingezonden rookworsten.
Gekeken werd daarbij onder meer naar de kleur, de smaak en de textuur. De rookworst van Oomen gooide op die punten hoge ogen, getuige de vier keer goud. Die prestatie leverde de slagerij ook nog eens vier trofeeën op.
Resultaat
Twee jaar geleden wist Oomen al twee keer goud te winnen en in het verdere verleden was de slagerij al vaker van de partij bij de vakwedstrijd. Als vanzelfsprekend is de slagerij trots op het dit jaar behaalde resultaat.
“Het is een landelijke vakwedstrijd, waaraan elke slager kan meedoen. Dan is het natuurlijk heel leuk als je vier keer een prachtige beker wint. We hebben klanten uit de hele Bommelerwaard die speciaal naar ons toe komen voor onze rookworsten.”







