TRIP heeft nieuwe naam en gaat weer open

Algemeen

ZALTBOMMEL – TRIP heet voortaan Tourist Info Bommelerwaard. Woensdag 9 juni gaan de deuren van het informatiepunt op de Markt in Zaltbommel weer open.


Het infopunt is in de maand juni voor het grootste deel open op de gebruikelijke openingstijden van dinsdag tot en met zaterdag van 10:00 tot 16:00 uur en op zondag van 11:00 tot 15:00 uur. Nieuwe vrijwilligers zijn zeer welkom en kunnen zich melden via info@tripbommelerwaard.nl of 0418-648774.


Stadswandelingen
Met de opening van Tourist Info gaan ook de maandelijkse stadswandelingen met gids weer van start, elke eerste zaterdag van de maand. Voor grotere groepen zijn er speciale cultuurarrangementen.


Meer informatie staat op: www.beleefbommelerwaard.nl

Laatste artikelen...

Ondanks de hitte gaat het hooien gewoon door.
Stuurmanskunst op de dijk bij Gameren Algemeen
Nieuwe voorzitter Gerjo Engbers zet Karen de Kuijper in het zonnetje tijdens de verenigingsdag van HVB.
Karen de Kuijper benoemd tot erelid van Handbalvereniging Bommelerwaard Sportnieuws
Afbeelding
Vrachtwagenlading kurkmeel in brand in Hedel Algemeen
Een impressie van hoe de kerk eruit kan gaan zien.
Voormalige kerk Hedel in beeld als nieuwe plek voor huisartsen en apotheek Algemeen
Normaal gesproken is de milieustraat tot 16:30 uur open, vanwege de hitte sluit de milieustraat al om 14:00 uur.
Milieustraat eerder dicht vanwege de hitte Algemeen
Afbeelding
Drie Europese titels voor vechtsporters uit Nederhemert (met foto’s) Sportnieuws
Toine Nettenbreijers was drie jaar wethouder voor SSM.
Wethouder Toine Nettenbreijers (SSM) vertrekt noodgedwongen: ‘Het geeft een heel dubbel gevoel’ Algemeen
Geert Bok van de SGP (r) overhandigde in mei de profielschets aan commissaris van de Koning Daniël Wigboldus.
Ruim dertig reacties op vacature voor burgemeester van Zaltbommel Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!