Van der Valk Hotel ingericht als stemlocatie

Algemeen

ZALTBOMMEL – Het Van der Valk Hotel aan de Hogeweg is ingericht als officiële stemlocatie voor de Tweede Kamer Verkiezingen. Het is voor het eerst dat een Van der Valk Hotel gebruikt wordt als stembureau.

In eerste instantie zou het stemlokaal worden ingericht in één van de dertien vergaderzalen van het hotel. Maar omdat het restaurant toch leeg stond vanwege de voortdurende coronamaatregelen besloot directeur Maarten Mol het restaurant om te bouwen tot stemlocatie.

Vaccinatielocatie
Momenteel wordt er, in samenwerking met het GGD, in het aangelegen pand een vaccinatielocatie opgebouwd.

Naast een vaccinatie- en stemlocatie fungeert het hotel momenteel ook als DHL Service Point.

Kwetsbaren
Het Van der Valk stemlokaal is maandag en dinsdag geopend voor mensen die zich kwetsbaar voelen. Op woensag 17 maart kan iedereen er terecht om zijn of haar stem uit te brengen voor de Tweede Kamerverkiezingen.

Laatste artikelen...

De werkzaamheden tussen Culemborg en Geldermalsen hebben waarschijnlijk ook in de Bommelerwaard effect op het verkeer op de A2.
Vanaf 7 september werkzaamheden aan A2 Algemeen
Afbeelding
Zeker twee personen mishandeld tijdens kermis Algemeen
Kasteel Nederhemert is normaal gesproken niet geopend voor publiek.
Kasteel Nederhemert opent deuren tijdens Open Monumentendag Algemeen
Het gedeelte van de tocht dat Van der Weijden door de Bommelerwaard zou zwemmen is met oranje streepjes gemarkeerd.
Zwemtocht Van der Weijden voorlopig gestaakt, doorkomst Bommelerwaard onzeker Algemeen
Afbeelding
Lotgenotengroep dementie in Hedel en Zaltbommel Algemeen
Afbeelding
Meisje gewond na val met fatbike Algemeen
Saskia en Erik Geursen.
Nieuwe musical van Geursenproducties Algemeen
Van der Weijden tijdens zijn Elfstedenzwemtocht in 2019.
Maarten van der Weijden zwemt woensdag langs Aalst en Poederoijen Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!