Jarige pater zamelt in voor de Voedselbank

Algemeen

BOMMELERWAARD – Pater Putman is binnenkort jarig, hij hoopt op 30 november Abraham te zien. Voor zijn verjaardag houdt hij een inzamelingsactie voor Voedselbank Bommelerwaard.

Veel mensen kennen de pater van de Franciscusparochie wel of hebben hem op zijn fiets voorbij zien komen. De bijna-jarige pastoor (een pater franciscaan) wil geen cadeautjes voor zichzelf, maar hoopt dat veel mensen spullen komen brengen voor de Voedselbank. “Juist in deze tijd zou het hartverwarmend zijn als we mensen helpen die het toch al moeilijk hebben of het door de coronacrisis moeilijk hebben gekregen”, aldus pater Putman.

Houdbare producten
Wie spullen wil inleveren, kan dat doen tijdens de openingstijden van de kerken. Het gaat vooral om houdbare producten zoals koffie, thee, macaroni, rijst, houdbare melk, appelstroop, jam, hagelslag, blik vis of vlees.

Inleveren
Op 29 november en 6 december zijn de kerken van Ammerzoden en Velddriel om 9:30 uur open. De kerken in Zaltbommel en Kerkdriel zijn op deze dagen om 11:00 uur open.

Zaterdag 12 december is de kerk in Ammerzoden om 19:00 uur open, de kerken van Alem en Velddriel om 9:30 uur en de kerken in Zaltbommel en Kerkdriel om 11:00 uur.

Den Bosch
Voedsel inleveren kan ook in Den Bosch, bij Stadsklooster San Damiano aan de Van der Does de Willeboissingel 12. De kerk is daar elke avond van 17:00 tot 18:00 uur open voor het avondgebed en op zondag van 10:00 tot 12:00 uur voor de zondagsviering.

Laatste artikelen...

Ondanks de hitte gaat het hooien gewoon door.
Stuurmanskunst op de dijk bij Gameren Algemeen
Nieuwe voorzitter Gerjo Engbers zet Karen de Kuijper in het zonnetje tijdens de verenigingsdag van HVB.
Karen de Kuijper benoemd tot erelid van Handbalvereniging Bommelerwaard Sportnieuws
Afbeelding
Vrachtwagenlading kurkmeel in brand in Hedel Algemeen
Een impressie van hoe de kerk eruit kan gaan zien.
Voormalige kerk Hedel in beeld als nieuwe plek voor huisartsen en apotheek Algemeen
Normaal gesproken is de milieustraat tot 16:30 uur open, vanwege de hitte sluit de milieustraat al om 14:00 uur.
Milieustraat eerder dicht vanwege de hitte Algemeen
Afbeelding
Drie Europese titels voor vechtsporters uit Nederhemert (met foto’s) Sportnieuws
Toine Nettenbreijers was drie jaar wethouder voor SSM.
Wethouder Toine Nettenbreijers (SSM) vertrekt noodgedwongen: ‘Het geeft een heel dubbel gevoel’ Algemeen
Geert Bok van de SGP (r) overhandigde in mei de profielschets aan commissaris van de Koning Daniël Wigboldus.
Ruim dertig reacties op vacature voor burgemeester van Zaltbommel Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!