Nieuwbouw praktijkschool De Brug gestart

Algemeen

ZALTBOMMEL – Pal naast het Gomarus en het nieuwe zwembad is deze maand de nieuwbouw gestart van De Brug, school voor Praktijkonderwijs.

Om stil te staan bij de eerste werkzaamheden voor de bouw hebben leerlingen vorige week een tijdscapsule ingegraven. Dat meldt de school op haar website.

Honderd leerlingen
Op dit moment is De Brug gevestigd aan de Wielkamp. Het gebouw is al lange tijd aan vervanging toe. De school heeft ruim honderd leerlingen, die een vorm van voortgezet onderwijs volgen waarbij ze worden voorbereid op een directe instroom op de arbeidsmarkt.

Attributen
De tijdscapsule die vrijdag is ingegraven bevat attributen die met de school en de leerlingen te maken hebben. Ieder praktijkvak; metaal- en houtbewerking, groen, verzorging en detail, is vertegenwoordigd in de tijdscapsule.

De leerlingen
“Maar op nummer één staan toch echt de leerlingen”, benadrukt de school op de website. “Leerlingen met talenten op het gebied van zang, dans, tekenen en schrijven zijn op verschillende creatieve manieren uitgebeeld en zijn op een USB-stick geplaatst. Ook zaken die op dit moment een grote rol spelen in het leven van de leerlingen zijn erin te vinden. Denk aan een mondkapje en een mobiele telefoon.”

Laatste artikelen...

Op de eerste wandeldag zijn start en finish in de binnenstad van Zaltbommel. De andere drie dagen op het Mgr. Zwijsenplein in Kerkdriel.
Zevende editie Drielse Vierdaagse Algemeen
Afbeelding
Gaslekkage aan Rozenbogerd in Zaltbommel Algemeen
Makelaar Remco van Leerdam (l) en wethouder Michiel Alexander de Raaf onthulden het bouwbord.
Bouw nieuwe woonwijk Paddenstoelenbuurt kan starten Algemeen
In het Pinksterweekend komen er honderden waterscouts naar Kerkdriel.
Honderden zeeverkenners komen naar De Zandmeren Algemeen
Het was frisjes afgelopen donderdag, maar op een enkel buitje na bleef het droog.
Ruim tweeduizend bezoekers op Lolliepop Algemeen
Hennie Verploegh-Struijk, Jan Verploegh en wethouder Ed Goossens.
Echtpaar Verploegh viert diamanten huwelijk: ‘Ons gevoel voor elkaar is nooit veranderd’ Algemeen
Elke van der Linden (derde van links) speelde samen met Josefien Koogje.
Elke van der Linden wint NK Doubletten Sportnieuws
Gerard Versfeld ontving het lintje uit handen van burgemeester Antoine Walraven.
Koninklijke Onderscheiding voor Gerard Versfeld (79) Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!