Opening expositie Ad van den Oord op 6 september

Algemeen

KERKDRIEL – Op zondag 6 september gaan de deuren van het Driels museum na lange tijd weer open. Uiteraard met de nodige aanpassingen conform de richtlijnen van de overheid in verband met de corona. Er kunnen maar een beperkt aantal bezoekers gelijktijdig binnen zijn. Bij binnenkomst zal iedereen worden gevraagd een coronachecklist in te vullen, handen te desinfecteren en de looproutes te volgen met voldoende onderlinge afstand. 


Expositie Ad van den Oord
Ad van den Oord is een plaatselijke amateurschilder die al diverse exposities heeft gehad op verschillende plaatsen. Zijn werk is heel veelzijdig met stillevens, dorps- en stadsgezichten. Ad maakte samen met een aantal vrijwilligers van het museum een keuze uit zijn omvangrijke collectie. Het resultaat daarvan hangt nu fraai uitgelicht in de expo-wisselruimte van het Driels Museum.


www.drielsmuseum.nl 

Laatste artikelen...

Afbeelding
Militair tentenkamp trekt opnieuw veel bezoekers in Zaltbommel (met foto’s) Algemeen
Afbeelding
Twee voertuigen botsen op Achterdijk in Hedel Algemeen
Dorpshuis De Kil in Hurwenen is inmiddels gesloopt.
Maasdriel stopt samenwerking met dorpsraad Hurwenen Algemeen
Corianne van der Linden.
Corianne van der Linden organiseert BBQ voor alleenstaanden Algemeen
De colonne reed zaterdag door de Bommelerwaard.
Militaire colonne door de Bommelerwaard Algemeen
Een personenauto botste frontaal op deze vrachtwagen.
Ernstig ongeval op N322 bij Brakel Algemeen
Erik van Geffen met de brommer waarop hij op 16 mei zijn comeback maakt.
Erik van Geffen (57) keert op 16 mei in Brakel na 34 jaar weer ‘terug in het zadel’ Sportnieuws
Deze vier vrouwen werden gehuldigd vanwege hun 12,5 jarig lidmaatschap.
Sursum Corda huldigt jubilarissen Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!