Raad Delfzijl boos op Zaltbommel over ‘terrorbuurman’

Algemeen

ZALTBOMMEL – Raadsleden uit Delfzijl zijn boos dat de gemeente Zaltbommel het huis van de 58-jarige Kees D. uit Gameren heeft gekocht, zodat hij kon verhuizen naar Woldendorp in de gemeente Delfzijl. Daar zorgt hij opnieuw voor grote problemen.


Dat meldt RTV Noord op haar website.


Bedreiging
Kees D. heeft een persoonlijkheidsstoornis en zorgde een aantal jaren geleden voor grote problemen in Gameren. Hij bedreigde omwonenden en heeft zelfs een keer een buurman met een steen tegen het hoofd geslagen. Hiervoor werd de ‘terrorbuurman’, zoals hij in de buurt genoemd werd, veroordeeld.


Opgezadeld
Uiteindelijk heeft de gemeente Zaltbommel het huis van de man gekocht, zodat hij kon vertrekken. “Eigenlijk heeft Zaltbommel ons met dit probleem opgezadeld”, zegt fractievoorzitter Nick Boersma van Lokaal Belang Eemsdelta in Delfzijl tegen RTV Noord. “Het is slecht, gewoon slecht. Nu verleg je het probleem, terwijl de gemeente een zorgplicht heeft.”


Lees hier het volledige artikel van RTV Noord.

Laatste artikelen...

Afbeelding
Militair tentenkamp trekt opnieuw veel bezoekers in Zaltbommel (met foto’s) Algemeen
Afbeelding
Twee voertuigen botsen op Achterdijk in Hedel Algemeen
Dorpshuis De Kil in Hurwenen is inmiddels gesloopt.
Maasdriel stopt samenwerking met dorpsraad Hurwenen Algemeen
Corianne van der Linden.
Corianne van der Linden organiseert BBQ voor alleenstaanden Algemeen
De colonne reed zaterdag door de Bommelerwaard.
Militaire colonne door de Bommelerwaard Algemeen
Een personenauto botste frontaal op deze vrachtwagen.
Ernstig ongeval op N322 bij Brakel Algemeen
Erik van Geffen met de brommer waarop hij op 16 mei zijn comeback maakt.
Erik van Geffen (57) keert op 16 mei in Brakel na 34 jaar weer ‘terug in het zadel’ Sportnieuws
Deze vier vrouwen werden gehuldigd vanwege hun 12,5 jarig lidmaatschap.
Sursum Corda huldigt jubilarissen Algemeen

Adverteren?

De Bommelerwaardgids biedt een breed scala aan advertentiemogelijkheden. Melanie of Ajlin vertellen je er graag meer over!