SAIL editie 2019.
SAIL editie 2019. Aangeleverd

SAIL2024

zaterdag 7 september 2024 20:25

Aanvang 20:25 uur, WSV Het Esmeer in Aalst

Het is na lange tijd weer tijd voor Sail in de Bommelerwaard. De start is vanuit WSV Het Esmeer, vervolgens langs Poederoijen, Aalst, Wijk en Aalburg en maken ter hoogte van de molen van Nederhemert een draai om vervolgens in Nederhemert af te meren. Bij aankomst van de vloot in Nederhemert, worden de schepen toegezongen door het Hèmerts Visserskoor en de molen zal feestelijk verlicht zijn.
SAIL2024 wordt gehouden in het kader van 25 jaar Zaltbommel, waarbij de deelnemende schepen gevraagd is om hier met hun verlichting op in te spelen.
Er wordt gezorgd dat de deelnemende schepen, indien gewenst, in Nederhemert afgemeerd kunnen blijven. Het Hèmertse veer vaart die avond tot 23:45 uur, zodat er een goede verbinding tot stand komt tussen de schepen die verdeeld in Noord en Zuid afmeren. De Bossche Reddingsbrigade vaart mee, om over de veiligheid te waken en zo nodig hulp te bieden