Voor zelfgemaakte lihanboutjes naar Automatiek TIGO


Anton en Marie van Tiel voor hun Automatiek TIGO Anton en Marie van Tiel voor hun Automatiek TIGO

ZALTBOMMEL - "TIGO, dat staat voor Van Tiel-Goesten, de achternamen van mijn ouders. Van hen heb ik in 1988 de snackbar overgenomen." Aan het woord is Anton van Tiel. Fanatiek NEC-supporter, getrouwd met Marie, vader van vier kinderen. En eigenaar van Automatiek TIGO.

"We zitten hier op een prachtig plekje, zo vlak bij de Waterpoort. Maar zeg nou eens eerlijk, Zaltbommel is toch helemaal een mooi stadje? Dat merk je pas goed als je op een zondagochtend erdoorheen wandelt. Wat me opvalt bij ons in de Waterstraat is de solidariteit onder de ondernemers. Waarschijnlijk is de reden dat er zoveel zaken al zo lang zitten. Je bent als het ware met elkaar opgegroeid," zegt Anton, terwijl hij weer een lading nasi-ballen draait. "Daarover gesproken, de meest gevraagde snacks maken we nog altijd zelf. Dat zie je bijna niet meer. En daarom komen de mensen speciaal naar de Waterstraat voor onze lihanboutjes en bamihapjes."

De langverwachte verbouwing gaat er binnenkort komen. "Dat staat al jaren gepland. Maar ja, dán komt er een kind en dán weer een softijsmachine. Sinds 2005 hebben we er nog een activiteit bij: de catering voor de gemeente. We verzorgen de kantine van het gemeentekantoor en ook de vergaderingen en recepties. Zo, blijven we lekker bezig."

FEITEN & CIJFERS

Wat Interview met Anton van Tiel
Waar Automatiek TIGO, Zaltbommel
Wanneer Vrijdag 20 april 2007

FOTO'S
Automatiek TIGO Zaltbommel
070420_01.jpg
 
Deze foto's bestellen?