9e sponsornacht Orion:
'De Nacht van de Herkenning'
Drie toneelgroepen van Orion houden voor de 9e keer hun jaarlijkse sponsornacht. Ze brengen dan vanaf 21.00 tot 05.00 de volgende ochtend Cabaret/Toneel/zang en alles wat er nog meer de revue passeert.
Doel van de avond is om zoveel mogelijk geld bij elkaar te brengen om het jubileumjaar van Saskia Geursen tot een zo spectaculair mogelijk jaar te maken. Met mooie decors, prachtige kostuums en prima geluid, want dat zijn de hoofdzaken waarvoor het sponsorgeld wordt ingezet.
Uw geldelijke bijdrage wordt dan ook zeer op prijs gesteld. Het geld kan worden overgemaakt op rekening 5888123 t.n.v. E. Geursen. O.v.v. Sponsoring Toneel, dan komt het op de plaats van bestemming. Rechtstreeks overmaken naar Orion kan natuurlijk ook, zorg wel voor de vermelding dat het om Sponsoring toneel gaat anders is het niet te traceren waar het voor bestemd is.
Alvast bedankt voor uw eventuele bijdrage en in de avond/nacht van de 21/22 Januari bent u natuurlijk van harte welkom!
De deelnemende toneelgroepen:
- De Leer en Musicalgroep voor kinderen t/m 12 jaar
- De All-Round Theatergroep voor jongeren tot +/- 16 jaar
- Theater Opmaat voor jong volwassenen vanaf 16 jaar