Bommelerwaardgids, alles over de Bommelerwaard Naar de interactieve kaart van de Bommelerwaard * HOME * UITAGENDA * STREEKINFO * STREEKPRODUCTEN * VRIJE TIJD * LEVEN & GEZONDHEID * BEDRIJVEN * Zoeken in de Bommelerwaardgids * Contact met de Bommelerwaardgids ** KAART *

Cabaretier Rop Janze speelt Vurrukkulluk in Gasthuiskapel Zaltbommel


Rop Janze

Zaterdagavond 19 november treedt Rop Janze op in de Gasthuiskapel in Zaltbommel. De cabaretier speelt zijn voorstelling op uitnodiging van Bibliotheek Rivierenland in het kader van de nationale leesbevorderingcampagne Nederland Leest. Tijdens Nederland Leest krijgen alle bibliotheekleden gratis het boek Het leven is Vurrrukkulluk van Remco Campert.


Rop Janze oogstte al veel enthousiaste reacties op zijn optreden tijdens de campagne Nederland Leest 2011. In zijn bibliotheektour grapt, zingt en danst hij rond thema's uit het boek Het leven is vurrukkulluk. Hij persifleert een dichtersavond, draagt eigen poëzie voor en vraagt het publiek een keuze te maken uit gedichten over Amsterdam, de jaren zestig, liefde en drank.

Optreden Geldermalsen
Onlangs was Rop Janze te zien en te horen in de Lingeborgh in Geldermalsen. Het was een humoristische en ontspannen avond. In een dynamisch optreden danste en zong hij en droeg hij gedichten voor. Na de pauze ging hij in gesprek met het publiek over het boek van Campert en de jaren zestig.

Gasthuiskapel
Rop Janze is nog één maal in de regio te zien met zijn voorstelling Vurrukkulluk: op zaterdag 19 november in de Gasthuiskapel te Zaltbommel. De avond duurt van 20.00 tot 22.00 uur. De toegangsprijs is € 7,50. Bibliotheekpashouders krijgen hierop een voordeel van € 2,50 en betalen slechts € 5,00 voor een kaartje. De kaartjes zijn te koop via de webwinkel van Bibliotheek Rivierenland, of zaterdagavond aan de zaal tegen vol tarief. Meer informatie en toegang tot de webwinkel is te vinden op: www.bibliotheekrivierenland.nl.



FEITEN & CIJFERS

Naam Optreden Rop Janze
Datum 19 november 2011
Tijd 20:00 - 22:00 uur
Locatie Gasthuiskapel Zaltbommel