't Stadsfeest Zaltbommel 2010

ZALTBOMMEL - 't Stadsfeest is traditiegetrouw het laatste weekend, dit jaar is dat op zaterdag 26 en zondag 27 juni. Zaterdagavond zal vanaf 21:00 uur op de Markt in Zaltbommel een groot podium staan met daarop diverse DJ’s en een spectaculaire lichtshow. Dit OUTDOOR OPEN AIR DJ EVENT wordt opgeluisterd door de DJ’s : Dj Canta, Miss Nycole, Glenn & Morinho. Deze DJ’s zijn geen onbekenden van ’t Stadscafé, ze draaien hier regelmatig.
Dj Canta kenmerkt zich door verschillende moderne muziekstijlen met elkaar en dance classics te combineren en daardoor een breed publiek te bereiken.
Canta en Miss Nycole zijn een DJ duo dat je moet hebben gezien! Met invloeden van electro-house, latin en techno zwepen ze de dansvloer op. Ze zijn actief in de dance-scene waar ze samen goed zijn voor meer dan 10 jaar ervaring. Sinds 2008 hebben ze besloten om als DJ duo op te treden. Een waar succes! Hun muziekkeuze is een lekkere sound gebaseerd op wat het publiek wil horen: climaxen en toegankelijk!
Spaanse zondag
Op zondag zal vanaf 14.00 uur Spaanse gitaarmuziek klinken over de Markt en de lucht vervullen met zuidelijke klanken. Ook aan de inwendige mens is gedacht op het terras zijn typisch Spaanse lekkernijen verkrijgbaar als Paella en Sangria.
Op zondagmiddag zal er ook voor de kinderen weer een groot luchtkussen staan zodat er naar hartenlust gespeeld kan worden.
Uiteraard blijft ’t Stadsfeest ook dit jaar weer gratis te bezoeken!!!