Bommelerwaardgids, alles over de Bommelerwaard Naar de interactieve kaart van de Bommelerwaard * HOME * UITAGENDA * STREEKINFO * STREEKPRODUCTEN * VRIJE TIJD * LEVEN & GEZONDHEID * BEDRIJVEN * Zoeken in de Bommelerwaardgids * Contact met de Bommelerwaardgids ** KAART *

Nieuwe expositie van 29 mei t/m 4 juli

Bernardien Sternheim en Loes Kagenaar in Galerie Kloosterkapel


ZALTBOMMEL - Vanaf 29 mei is er een dubbel-expositie in de Zaltbommelse Kloosterkapel van twee bijzondere kunstenaars: Bernardien Sternheim en Loes Kagenaar. Galerie Kloosterkapel biedt u de mogelijkheid om hun prachtige werk te bewonderen en aan te kopen.

Dubbelexpositie Galerie Kloosterkapel Zaltbommel

Bernardien Sternheim

Centraal in het werk van Bernardien Sternheim (1948, Amsterdam) staat de mens, in al zijn kracht en kwetsbaarheid. Haar aquarellen onstaan vanuit de fantasie, de figuren zijn gebaseerd op niet bestaande personen.

In technisch opzicht zijn de aquarellen vrij. Veel wordt overgelaten aan de toevallige manier waarop water en verf op elkaar reageren en hoe papier droogt. De aquarellen worden laag over laag opgebouwd tot deze diep en vol zijn geworden.

Tijdens de Bommelse Kunstroute zal het werk van Bernardien ook te zien zijn in de Kloosterkapel. Zij is hier dan de gast van kunstenaar Joris Baudoin.

Loes Kagenaar

De keramiste Loes Kagenaar werkt sinds 1966 in haar eigen Atelier Kegarne'e. Zij maakt keramische beelden en exposeert één of enkele keren per jaar in galerieën. Werken van haar hand zijn te zien op elke zaterdag en zondag van 29 mei t/m 4 juli.



FEITEN & CIJFERS

Naam Nieuwe expositie in galerie de Kloosterkapel
Van Bernardien Sternheim (aquarellen) en Loes Kagenaar (keramiek)
Data 29 mei t/m 4 juli 2010
Op zaterdagen en zondagen
van 11.00 - 17.00 uur
Adres Kloosterstraat 2
5301 BM Zaltbommel
Tel. 0418 - 54 12 20
Websites www.zaltbommel-kloosterkapel.nl
www.bernardiensternheim.nl
www.loeskagenaar.nl
E-mail info@zaltbommel-kloosterkapel.nl

Vaste exposanten van Galerie Kloosterkapel:


Lilian Steenhuisen Lilian Steenhuisen-de Rooij
Lilian Steenhuisen (1961)  maakt beelden in neolith, een kunsthars bestand tegen vorst en vocht.
Eckehard Winkel Eckehard Winkel

Oude uurwerken in een moderne vormgeving.


Galerie Kloosterkapel Zaltbommel

Loes Kagenaar:
Loes Kagenaar

Loes Kagenaar

Kagenaar

Bernardien Sternheim:
Bernardien Sternheim

Bernardien Sternheim

Sternheim